Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу


№ 551-19-06
від 16.02.2012
Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ, бульвару та майдану на території м. Бровари


БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я


Про затвердження переліку назв вулиць,
провулків, площ, бульвару та майдану
на території м. Бровари

Розглянувши подання Управління містобудування та архітектури
Броварської міської ради від 16.01.2012 № 14, з метою упорядкування адресного господарства Броварської територіальної громади до проведення всеукраїнського перепису населення, керуючись ст. 26, ст. 37, ст. 59 Закону  України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, п.6 наказу Міністерства юстиції №  7/5 від 28.01.2003р. „ Про затвердження Порядку ведення Реєстру прав власності на нерухоме майно ”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань розвитку благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій,  Броварська міська рада Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Затвердити  перелік вулиць, провулків , площ , бульвару та майдану на території міста Бровари  що додається.
2.    Зобов’язати всіх суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати назви вулиць, провулків, площ, бульвару та  майдану м. Бровари згідно із затвердженим переліком (додток).
3.    Всі варіанти назв вулиць, провулків , площ , бульвару та майдану, що зустрічаються у документах і виданнях, створених до моменту публікування переліку, вважати дійсними і такими , що не підлягають виправленням.
4.    Оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації та на офіційній сторінці міськради в мережі Інтернет у терміни визначені чинним законодавством.
5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О. та на постійну комісію з питань розвитку благоустрою територій, земельних відносин, архітектури, будівництва та інвестицій .
6.    Дане рішення набирає чинності з моменту публікування в газеті
„ Броварська панорама ”.

Міський голова                            І.В. Сапожко

м. Бровари
від «16» лютого 2012 року
№ 551-19-06


Оприлюднено: 22.02.2012

Прикріплені файли

Версії документу

Коментарі