Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Броварита призначення балансоутримувача безхазяйного майна

 

Розглянувши листи дочірнього підприємства «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» від 12.03.2020 № 44, у відповідності до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 №1332-54-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м.Бровари», керуючись статтями 336, 347 Цивільного Кодексу України, пунктом 5 статті 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області:

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м. Бровари безхазяйні зовнішні мережі теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання та водовідведення до житлового будинку № 14/1 по бульв.Незалежності.

 

2. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс об’єкти, зазначені в пункті 1, як внесок до статутного капіталу, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку підприємства.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                          Ігор САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 09 липня 2020 року

№ 1932-79-07

Коментарі