Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Шановні броварчани!

 

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Конституції 28 червня 1996 року ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Історичні джерела Основного Закону глибокі, як корені української нації. Слово гетьманських універсалів, так само як і шабля запорізького війська, будували славну українську козацьку державу. Велична і трагічна – перша в Європі Конституція, написана Пилипом Орликом.

Конституція України – документ, у кожному пункті якого сьогоднішнє та завтрашнє українців. Документ, який наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Конституція надає кожному з нас можливість для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

Бажаю кожному із нас усвідомлювати свої права і свободи, та водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни та нашого міста. Хай же доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення.

Щастя і достатку вам, дорогі броварчани, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови процвітаючої України та рідних Броварів.

 

З повагою

Міський голова

Ігор Сапожко

Коментарі