Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Шановні броварчани!

 

Від імені Броварської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю нашу молодь, усіх броварчан зі святом юності – Днем молоді!

 

Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов'язане майбутнє всієї нашої країни та майбутнє кожного з нас. Сучасні й освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія та завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

 

Молодість – фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві.

 

Нехай дух ваш буде сильним, а творча енергія буде безмежною. Станьте взірцем для ваших майбутніх дітей! Шукайте та знаходьте виходи зі складних ситуацій і втілюйте в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло!

 

Назавжди запам’ятайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Отож, залишайтеся молодими протягом усього свого шляху! Здоров'я вам, щасливих днів, у всьому успіхів!

 

З повагою

Міський голова

Ігор Сапожко

 

image

 

Прикріплені файли

Коментарі