Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

26 червня міський голова Ігор Сапожко провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії було розглянуто питання «Про протиепідемічний стан на території міста Бровари, пов’язаний із гострою распіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короноврусом SARS-CoV-2».
Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у Київській області ознак для посилення протиепідемічних заходів, відповідно до рішення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія вирішила:
- обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22.00 години;
- під час проведення, у приміщеннях, масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) встановити максимально допустиму кількість осіб -10, за умови дотримання санітрно-епідеміологічних правил.
Також, починаючи з 26.06.2020 посилено контроль за проведенням дезінфекції дитячих майданчиків, у житлових будинках та за дотриманням протиепідеміологічних заходів при здійсненні регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень.

Коментарі