Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

15 червня міський голова Ігор Сапожко відвідав ТОВ «Київський Пекарний Дім», яке за дуже короткий проміжок часу спромоглося не тільки провести повну реконструкцію та переобладнання виробництва, але й вийти на значне підвищення і потужності, і якості продукції. Сьогодні підприємство впевнено утримує лідируючі позиції на державному ринку виробництва хлібобулочних виробів та входить у п’ятірку найбільших платників податків до бюджету м.Бровари.

На сьогодні на підприємстві працює 420 осіб, виробляється 50 найменувань різноманітних хлібобулочних виробів, асортимент яких постійно розширюється. Для прикладу, відносно нові сорти «Хліб-тост Кукурудзяний» та «Хліб-тост Томатний», вже прийшлися до смаку споживачам.

Тільки за неповний рік колектив ТОВ «Київський Пекарний Дім» на чолі з директором Олексієм Хорьковим змогли створити справжнє економічне диво – ні на мить не зупиняючи цілодобовий процес, проведено повну реконструкцію та перепрофілювання значної частини приміщень, оновлено не тільки виробничі цехи, але й побутові кімнати, чітко налагоджено усі технологічні процеси, що і дало можливість вивести колись збиткове підприємство на якісно новий рівень. Гордістю підприємства є новітня технологічна лінія, яка дозволяє працювати фактично у замкнутому циклі, починаючи від подачі складових інгредієнтів до вже запакованого та готового до транспортування виробу.

Міський голова подякував Олексію Олександровичу за допомогу у період карантину, адже хлібобулочна продукція ТОВ «Київський Пекарний Дім» постійно входила до продуктових наборів, які в період карантинних обмежень доставлялися соціально-незахищеним категоріям броварчан, та побажав підприємству подальшого розвитку і процвітання.

 

image

 

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

Прикріплені файли

Коментарі