Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Під головуванням Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Розглянуто 17 питань порядку денного, з них 12 питань, що стосуються захисту прав дітей. Також у ході засідання виконкому було  схвалено  Міську комплексну програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м.Бровари на 2020-2022 роки,  затверджено Положення про порядок відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та бійців-добровольців АТО, розглянуто питання надання субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги та пільг особам за адресою фактичного місця проживання.

 

Під час засідання також було внесено зміни до Регламенту виконавчого комітету Броварської міської ради VII скликання. Зміни передбачають, що,  у разі необхідності, оперативні наради керівників управлінь та інших виконавчих органів ради можуть проводитись  в режимі відеоконференції.  У режимі відеоконференції також можуть проходити засідання  виконкому.

 

Голосування під час такого засідання проводиться шляхом озвучення членом виконкому свого рішення ("за", "проти", "утримався") по кожному питанню, що виноситься на голосування.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

Прикріплені файли

Коментарі