Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

З метою недопущення поширення короновірусу у м.Бровари введені жорсткі вимоги до роботи закладів торгівлі на території міста.


Вони стосуються щоденної і регулярної дезінфекції магазинів, повного забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту і квоти знаходження людей, а саме 1 особа на 10 квадратних метрів торгової площі. Кожен продовольчий магазин повинен повідомити відвідувача про це обмеження.


У разі не виконання зазначених рішень, суб'єкт господарювання буде притягнутий до відповідальності згідно з чинним законодавством України. Управління інспекції та контролю Броварської міської ради здійснює контроль за виконанням закладами торгівлі цих протиепідемічних заходів.


Сьогодні було здійснено перевірку магазинів на дотримання вимог щодо кількості покупців у торгівельних залах. На момент перевірки більше норми було покупців у супермаркетах "Варус", "Фора" на вул. Київській, 4 та у магазинах "АТБ" (Розвилка, Грушевського, Гагаріна).


З адміністраціями цих закладів проведено роз'яснювальну роботу щодо виконання вимог чинного законодавства та дотримання норм кількості покупців у залах.

Коментарі