Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

На повну потужність працює відділення соціальної допомоги вдома Броварського міського центру соціального обслуговування. Соціальні робітники центру щоденно, безперебійно надають підтримку своїм підопічним, доставляючи продукти харчування, ліки та задовольняючи інші життєвонеобхідні потреби.
На сьогодні 100 продуктових наборів вже доставлені за адресами. До набору входять понад 10 найменувань першочергових продуктів.
24.03.2020 р. Терцентр отримав 4 тонни овочів (картопля, капуста, морква, буряк) для роздачі найвразливішим групам мешканців м. Бровари. Сьогодні вже сформовано і видано 36 овочевих наборів для Служби у справах дітей та Центру соціальних служб Броварської міської ради.
Також сформовано списки для отримання овочевих наборів для 100 осіб з Територіального центру, які є одинокими, мають інвалідність чи старші 80 років.
Послугу гарячого харчування змінено. Зазвичай люди обідали у залі їдальні. Враховуючи надзвичайну ситуацію, гарячі обіди громадяни отримують індивідуально, у судочках, з виносом до своїх помешкань.
Станом на 25.03.2020 р. соціальні робітники та соціальні працівники територіального центру забезпечені всіма необхідними індивідуальними засобами захисту.
Працівники Територіального центру працюють у тісній взаємодії з усіма службами даного надзвичайно важливого напрямку. Так, співробітниками відділення Червоного Хреста проведено перемовини з підприємством «Княжий хліб», які безперебійно надаватимуть свою продукцію для розповсюдження підопічним Терцентру та інших соціально-важливих інституцій.

Коментарі