Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Працівниками Броварського управління ГУ ДПС у Київській області, протягом лютого - березня ц.р. проведено ряд зустрічей з роботодавцями регіону з метою інформування платників податків щодо відповідальності у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків згідно зі статтею 265 Кодексу законів про працю.

Вкотре, закликаємо всіх роботодавців дотримуватись вимог трудового та податкового законодавства, не допускати до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин, нараховувати виключно легальну заробітну плату, яка повинна бути не менше мінімальної та  відповідати дійсним нарахуванням.

Подання до податкового органу Повідомлення про прийняття працівника на роботу здійснюється за формою, встановленою постановою КМУ від 17 червня 2015р. №413.

Звертаємо увагу,  що подання Повідомлення можливо здійснити  засобами електронного зв’язку в електронній формі без особистого відвідування територіальних органів ДПС. Для цього кожен бажаючий має змогу скористатись електронним сервісом  «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Коментарі