Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ


Про внесення змін до «Міської цільової програми

захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної

безпеки на 2017-2021 роки»


Розглянувши подання начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами від 17.03.2020 № 14-07/21, на виконання Кодексу цивільного захисту України та Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (зі змінами), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки»,  затвердженої рішенням Броварської міської ради від 15.08.2017 №636-31-07 (зі змінами), доповнивши  його п.6.10 в наступній редакції:

«Проведення робіт із медичного захисту населення. Запобігання виникнення, поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території м.Бровари».

2. Внести зміни в додаток «Передбачувані обсяги фінансування програми по рокам» Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки, доповнивши його п.9 в наступній редакції:

«Створити необхідний запас противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, тест-систем, дезінфекційних та антисептичних препаратів, спеціальної медичної апаратури».

3. Внести зміни до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017-2021 роки»,  затвердженої рішенням Броварської міської ради від 15.08.2017 №636-31-07 (зі змінами) замість слів «Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи  та взаємодії з правоохоронними органами» читати «Відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами» у відповідних відмінках.

4. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                             І. САПОЖКО

 

 

м.Бровари

від 17 березня 2020 року

№ 1826-72-07

Коментарі