Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

Додатковий проект 14

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про затвердження  Міської Комплексної "Програми

профілактики злочинності, зміцнення правопорядку,

охорони прав і свободи громадян на території міста

Бровари Київської області на 2020 рік"

 

З метою забезпечення ефективності здійснення узгоджених заходів щодо профілактики правопорушень та усунення причин, що зумовили вчинення протиправних дій, а також створення належних умов діяльності Броварського районного відділу Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області, керуючись  підпунктом  1 пункту "а" частини 1 статті 27 Закону  України "Про місцеве самоврядування в  Україні", розглянувши подання начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами від 18.12.2019  № 14-07/90, керуючись п.п.1 п.а ст..27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики і комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити "Міську Комплексну Програму профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території міста Бровари Київської області на 2020 рік" (додається).

 

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.

 

3. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський  голова                                                                                                  І.В.Сапожко

 

м.Бровари

від _________

№ ____________

 

 

 

Пояснювальна записка

до "Міської Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території м. Бровари Київської області на 2020 рік"

 

Міська Комплексна програма профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території міста Бровари Київської області на 2020 рік (далі – Програма) спрямована на забезпечення ефективності здійснення узгоджених заходів щодо профілактики правопорушень та усунення причин, що зумовили вчинення протиправних дій, а також створення належних умов діяльності Броварського районного відділу Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області (далі – Броварський РВ). Програма передбачає сприяння Броварському РВ у забезпеченні необхідним оснащенням та засобами зв’язку, а також  у вирішенні інших проблем.

 

Відповідно до Закону України "Про Службу безпеки України" на   СБ України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці.

 

До завдань СБ України також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки  та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.

 

Аналіз поточного стану розвитку обстановки, як в рамках держави, так і безпосередньо на території м.Бровари Київської області, за напрямом діяльності СБ України надає підстави спрогнозувати її подальше ускладнення, у зв’язку з триваючою агресією Російської Федерації, продовженням реформ в основних сферах державного управління та адміністративного устрою, загостренням політичної ситуації, пов’язаним з проведенням місцевих виборів, триваючим погіршенням соціально-економічного становища широких верств населення, а також іншими тенденціями.

Так, зовнішньополітичне та збройне протистояння з Росією зумовлюватиме подальше посилення розвідувальних спрямувань спецслужб іноземних держав, насамперед РФ, до оборонної та правоохоронної сфер, об’єктів критичної інфраструктури, що включатиме в себе як створення мереж зі збору інформації, так і позицій впливу в органах державної влади, місцевого самоврядування, контролюючих і правоохоронних органах, судах.

 

Не виключається підготовка та проведення диверсій і терористичних актів, інспірування соціального напруження в суспільстві. Збережеться тенденція до отримання українцями, в т.ч. державними службовцями, правоохоронцями, суддями (включаючи секретоносіїв), громадянства інших держав.

 

У зв’язку з запланованими місцевими виборами очікується широке застосування "брудних" технологій: поширення компромату на конкурентів (у т.ч. на державних діячів) і їх оточення; ініціювання кампаній тиску на них, до проведення яких будуть залучатися представники злочинного середовища, члени різноманітних об’єднань учасників АТО/ООС. Не виключається застосування насильства стосовно прибічників того чи іншого кандидата і громадян, які активно відстоюють свою громадянську позицію.

 

 

Начальник  відділу з питань

надзвичайних ситуацій та взаємодії

з правоохоронними органами                                                                   П.В.Приказчик                                                                      

Коментарі