Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

На виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, з метою формування патріотичної свідомості і національної гідності, створення у кожному регіоні Київщини туристичних маршрутів патріотичного спрямування та підвищення туристичної привабливості регіону, підготовки гідів для проведення оновлених екскурсійних програм буде проведено семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019».

 

Семінар-навчання складається з двох етапів:

 

  • перший етап (навчально-практичний) відбудеться 14 листопада 2019 року в м. Переяслав-Хмельницький, який включає проведення екскурсії та майстер класу з екскурсійної діяльності);
  • другий етап (теоретично-практичний) відбудеться з 21 по 22 листопада 2019 року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» (вул. Шевченка,  63, с. Карапиші, Миронівський район, Київська область) і включає семінар-навчання "Патріотичні екскурсії" (методика підбору інформаційних матеріалів, робота з архівними даними, особливості організації екскурсії, ораторське мистецтво, створення маршрутів за допомогою google-карт, обговорення шляхів розвитку туристичної привабливості Київщини.

 

До участі у заході запрошуються студенти, працівники музеїв, бібліотекарі, викладачі предмету "Історія", вихованці історико-краєзнавчих гуртків міста, територіальної громади.

 

Для участі у заході необхідно заповнити таблицю:

 

з/г

ПІБ

Дата

народженню

Місце

роботи/навчання

Електронна

адреса

Контактний

телефон

1

 

 

 

 

 

 

та надіслати її на електронну пошту [email protected] з поміткою у темі «Екскурсії» до 11 листопада 2019 року або зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/63WiiGfsmFxDFBVxp6

Детальна інформація щодо часу та місця збору буде повідомлена учасникам після відбору.

Проживання, харчування та трансфер від міста Києва до місця проведення заходу та у зворотньому напрямку здійснюється за рахунок організаторів.

Контактна особа: Топчій Наталія: 098- 958-36-30;

Остаповська Олена : 093-911-59-73.

Коментарі