Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання згоди на отримання

кредиту комунальному підприємству

Броварської міської ради Київської області

“Броваритепловоенергія”

                                  

Розглянувши звернення комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “ Броваритепловодоенергія ”, викладене в листі № 03-1721 від 07.10.2019 року, з метою отримання кредитних коштів для проведення розрахунків по виплаті заробітної плати, податків, матеріалів, за спожитий природній газ та електроенергію, керуючись ст. 26, п.5 ст.60  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою та постійної комісії  з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

 

                                                     В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати згоду комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області “ Броваритепловодоенергія” на отримання кредиту для проведення розрахунків по виплаті заробітної плати, податків, матеріалів, по оплаті за спожитий природній газ та електроенергію в розмірі 15 000 000,00 грн.

2. Уповноважити директора комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» укласти та підписати з АТ «АЛЬФА-БАНК»  або АБ «УКРГАЗБАНК» кредитний договір  та договір забезпечення кредитних зобов’язань на умовах, які підлягають затвердженню рішенням Виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області (процентна ставка, комісії, штрафні санкції тощо) .

3. З метою забезпечення зобов’язань, що виникають у зв’язку з отриманням кредиту дозволити передати в забезпечення кредитних зобов’язань  наступні об’єкти:

3.1 адмінбудинок за адресою, Київська,обл.. м. Бровари, вул.Грушевського,3а, що належить територіальній громаді міста Бровари в особі Броварської міської ради Київської області загальною площею 1061,1 кв.м., на підставі Свідоцтва про право власності на нерухоме майно, видане 21.10.2008 року рішенням виконкому Броварської міської ради від 11.03.2008 року № 126.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

 

Секретар міської ради                                                          П.І. Бабич

м. Бровари      

від 10 жовтня 2019 року

№ 1607-62-07

 

Коментарі