Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу


№ 121-08-07
від 22.02.2016
Про впорядкування умов оплати праці міського голови


БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Про  впорядкування умов оплати праці міського голови 
 
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.1994р. № 414 «Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці», наказу Міністерства праці України від 02.01.1996р. № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись ст.25, ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Броварська міська рада 
В И Р І Ш  И Л А :
1.Встановити міському голові Сапожку І.В. такі надбавки та доплати:
1.1.Надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування, в розмірі залежно від встановленого рангу;
1.2.Надбавку за вислугу років, в розмірі залежно від стажу роботи, який надає право на одержання такої надбавки;
1.3.Надбавку за ступінь секретності в разі наявності допуску до державної таємниці,  в розмірі залежно від рівня допуску.
2.Встановити міському голові Сапожку І.В.  надбавку відповідно до пп. 1 «в» п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату  органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» у розмірі  50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років. 
3.Надавати міському голові Сапожку І.В. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, матеріальну допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
4.Встановити, що зазначені виплати здійснюються у межах затверджених на поточний рік видатків на оплату праці працівників міської  ради та її виконавчих органів.
5.Здійснювати щомісячне преміювання міського голови Сапожка І.В. відповідно до  особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних, професійних свят та ювілейних дат в розмірі 50 % заробітної плати. Надати право міському голові проводити корегування розміру особистої премії, встановленої рішенням Броварської міської ради, в сторону зменшення.
6.Встановити, що зазначені виплати здійснюються у межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі та економії фонду оплати праці, згідно розпорядження міського голови та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».
7.Надати право міському голові Сапожку І.В. встановлювати умови оплати праці працівникам міської ради, її виконавчого комітету, виконавчих органів Броварської міської ради, відповідно до чинних нормативно-правових актів, у межах фонду оплати праці, затвердженого рішенням міської ради.
8.Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від  22.01.2014 № 1164-42-06 «Про впорядкування умов оплати праці міського голови, секретаря ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому, працівників апарату ради та виконкому, виконавчих органів ради», рішення міської ради від  05.03.2015 № 1418-53-06 «Про обмеження преміювання міського голови та його заступників».
 
Міський голова                                                                     І.В. Сапожко
 
м. Бровари
від 22 лютого 2016 року
№ 121-08-07

Оприлюднено: 23.02.2016

Коментарі