Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу


№ 44-ОД
від 14.03.2012
Про організацію ярмарки


БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від14.03.2012№44-ОД
Бровари

          
 Про організацію ярмарки

З метою забезпечення населення міста продуктами харчування  та непродовольчими товарами відповідно  до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Начальнику управління економіки Загуменному М.В. організувати проведення ярмарки за запрошеннями 24 березня 2012 року по бульвару Незалежності з 7:00 години  до 15:00 години.
2. Управлінню економіки підготувати запрошення та видати учасникам ярмарки.
3. Начальнику  відділу ДАІ по обслуговуванню м.Бровари та Броварського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області Нікітенку В.В.   організувати перекриття руху транспорту по бульвару Незалежності (від перетину з вул.Гагаріна до заїзду перед міським культурним центром  «Прометей») з 6:00 години ранку  до  15:00 години та забезпечити рух автотранспорту по вулицям: Короленка, М.Лагунової, Гагаріна, Кирпоноса.
4.Начальнику Броварського МВ (по обслуговуванню м.Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області Семікопу С.М. забезпечити належний громадський порядок та законність здійснення торгівлі з 6 години ранку до 15 години .
5.Управлінню економіки попередити керівників автотранспортних підприємств та приватних підприємців, які здійснюють  перевезення пасажирів на приміських маршрутах № 402, 403, 332 та на міських маршрутах № 3, 5, 10 щодо зміни схеми маршруту під час проведення   ярмарки.
6. Спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста забезпечити дотримання учасниками ярмарки Правил благоустрою м.Бровари під час проведення ярмарки.
7. КП „Служба замовника” встановити три розетки для підключення торговельних місць до електромережі та забезпечити прибирання сміття після завершення ярмарки.
8. Головному редактору міськрайонного радіомовлення Кривобок Н.А., директору КП „Телебачення „Наше місто” Куліш І.М., головному редактору газети „Броварська панорама” Глушку В.М. оприлюднити інформацію щодо проведення ярмарки.
9.  Контроль  за  виконанням  даного розпорядження покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.
                   
Міський голова                                                                             І.В.Сапожко

 


Оприлюднено: 19.03.2012

Коментарі