Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

12 червня міський голова Ігор Сапожко, секретар Броварської міської ради Петро Бабич та представники депутатського корпусу завітали до культурно-просвітницького центру «СвітЛиця».

Заклад знаходиться поруч з парком ім.Т.Г.Шевченка та пропонує броварчанам та гостям нашого міста ознайомитися з життям та творчістю Кобзаря в унікальній формі інтерактивної екскурсії з безліччю цікавих завдань та своєрідних квестів.

За 9 місяців роботи «СвітЛиці» вже є чим пишатися, адже за невеликий термін часу заклад став улюбленим місцем проведення майстер-класів, тематичних вечорів та творчих зустрічей як для молоді, так і для людей старшого покоління. Привітний прийом, можливість скористатися сучасними гаджетами та у той же час дізнатися безліч цікавих фактів про життя та перебування у нашому місті Т.Г.Шевченка, створює особливу атмосферу у закладі.

Команда «СвітЛиці» має дуже багато планів на перспективу з можливістю залучення не тільки броварчан, але й митців загальнодержавного рівня. Присутні на зустрічі депутати міської ради відзначили високий потенціал закладу та безперечно погодилися з тим, що дану справу варто розвивати та всіляко популяризувати.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

Прикріплені файли

Коментарі