Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Енергетики вже відновили електропостачання у 107 населених пунктах знеструмлених повністю та у 124, що постраждали частково.

 

Протягом вихідних 13-14 червня через сильний дощ та грозу відбулися масові відключення електроенергії у Київській області. Співробітники Київобленерго оперативно ліквідували наслідки негоди. Уже світло повернули 107 містам і селам, що були знеструмлені повністю та у 124, що постраждали частково. Відремонтували 100 лінії та 2280 трансформаторних підстанцій. Найбільше від негоди постраждали населені пункти у Бородянському, Макарівському та Переяслав-Хмельницькому районах.

 

Поради під час можливих масових відключень через негоду:

 

інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є – енергетики вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — телефонуйте до кол-центру (044) 459-07-40; (067) 495-70-40 (цілодобово) або пишіть у приватні повідомлення на сторінці Київобленерго в соцмережі Фейсбук.

 

Київобленерго нагадує також про необхідність дотримання правил електробезпеки:

 

при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його. При виявленні проводів, що впали землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це в кол-центр Київобленерго.

Коментарі