Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 16.06.2020 року № 163-ОД

м. Бровари

 

Про утворення оперативного штабу з координації діяльності по проведенню заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2020 році

 

З  метою забезпечення готовності органів управління, сил та засобів служб цивільного захисту міста до оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2020 році, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, протоколів чергових засідань Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 лютого 2020 року №2, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Утворити оперативний штаб з реагування на можливі випадки виникнення пожеж у складі, згідно з додатком 1.

 

2. Затвердити  додаткові заходи щодо недопущення пожеж в системах життєзабезпечення та екосистемах міста, згідно з додатком 2.

 

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області організувати інформування  оперативного чергового департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської  обласної державної адміністрації щодо ситуації в місті щоденно до 800 год. та до 1800  год.

 

4. Керівнику міського оперативного штабу:   

4.1. Організувати роботу оперативного штабу, у разі ускладнення оперативної обстановки, в цілодобовому режимі.     

                          

4.2. Залучити до роботи в оперативному штабі в установленому порядку керівників відділів та управлінь Броварської міської ради Київської області, підприємств, установ та організацій міста.

 

5. Керівникам підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форми власності, мешканцям міста забороняється випалювання рослинності або її залишків на закріплених та прилеглих територіях, присадибних ділянках, в смугах відводу автошляхів та залізниці, лісосмугах.

 

6. Керівникам підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форми власності:

 

6.1. Вжити невідкладні заходи щодо попередження та захисту територій від пожеж. Провести повне укомплектування необхідним інвентарем наявних пожежних щитів.

 

6.2. Привести формування добровільних пожежних дружин у готовність для оперативного реагування та дій, у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій під час пожежонебезпечного періоду.

 

6.3. Забезпечити створення та накопичення матеріальних резервів для запобігання виникненню  та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також резерву паливно-мастильних матеріалів для забезпечення гасіння пожеж в екосистемах міста.

 

7. Директору комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» Краснощок О.В. та начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Семиногу М.М. перевірити та привести в технічно-справний стан пожежні гідранти, які знаходяться на території міста, та мережі резервного водопостачання.

 

8.  Директору комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області  Багнюку В.В., директору комунального некомерційного підприємства  Броварської міської ради Київської області «Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги»Кравцову І. А.:

 

8.1. Забезпечити готовність медичних закладів міста до надання невідкладної медичної допомоги потерпілим від пожеж.

 

8.2. Організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо  дотримання правил особистої безпеки та поведінки у спекотну погоду.

 

9. Начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Семиногу М.М., начальнику відділу контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області Черняку М.В., у межах своїх повноважень посилити контроль за дотриманням протипожежних вимог на території міста, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці та щомісячно інформувати виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області про осіб, які порушують законодавство та створюють умови для виникнення надзвичайної події.

 

10. Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Петренку О.Г. вжити додаткових заходів щодо посилення патрулювання місць масового відпочинку населення в паркових зонах, територій міста, що межують з лісовими масивами з метою попередження випадків випалювання рослинності, її залишків та недопущення виникнення лісових пожеж.

 

11. Начальнику відділу  інформаційної політики та зовнішніх зв’язків  служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету Куліш І.М. забезпечити інформування населення через засоби масової інформації щодо обов’язкового дотримання заходів пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів, заборони спалювання залишків деревообробки, сухої трави тощо.

 

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                           Ігор  САПОЖКО

Коментарі