Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 409  № 09.06.2020

м. Бровари

 

Про визначення

ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС»

виконавцем послуг з утримання будинків,

споруд та прибудинкових територій

 

Відповідно до наказу Держжитлокомунгоспу від 25.04.2005 №60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово – комунальних послуг у житловому фонді», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.05.2005 за №541/10821, статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» від 28.05.2020 №198, керуючись пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

 

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового будинку в місті Бровари Київської області за адресою вул. Симоненка Василя, 30 до створення об'єднання співвласників багатоквартирних будинків чи підписання договору на управління багатоквартирним будинком.

 

2. Директору товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Міський голова

Ігор САПОЖКО

Коментарі