Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про відмову в приватизації житлових приміщень у гуртожитку

 

Розглянувши заяви громадян Теремязєвої Л.Є. від 10 лютого 2020 року, Сильченко В.В. від 10 лютого 2020 року, Єрмолаєвої М.А. від 10 лютого 2020 року щодо передачі в приватну власність житлових приміщень в гуртожитку, враховуючи частину 2 статті 4, пункти 5, 6 частини 1 статті 5, статтю 18 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, частину 2 статті 19 Конституції України, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, погоджувальної ради Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити в приватизації житлових приміщень у гуртожитку по вул. Шевченка, 12-а в місті Бровари Київської області громадянам:

  1. Теремязєвій Л. Є. щодо приватизації кімнати № 81;
  2. Сильченко В. В. щодо приватизації кімнати № 43;

  3. Єрмолаєвій М. А. щодо приватизації кімнати № 12.

Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» основною умовою для реалізації права на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку є перехід будівлі гуртожитку у власність територіальної громади та прийняття місцевою радою рішення про передачу житлових приміщень у власність мешканців гуртожитку.

Гуртожиток по вул. Шевченка, 12-а в місті Бровари є спільною сумісною власністю територіальної громади сіл і селищ Броварського району в особі Броварської районної ради та територіальної громади міста Бровари в особі Броварської міської ради відповідно до рішення Броварської міської ради Київської області від 24.03.2009 № 1059-58-05 «Про передачу нерухомого майна територіальної громади міста Бровари».

Право власності на гуртожиток по вул. Шевченка, 12-а в місті Бровари Київської області згідно інформації з Державного реєсту речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна, зареєстровано за територіальною громадою міста Бровари в особі Броварської міської ради та за територіальною громадою сіл та селищ Броварського району в особі Броварської районної ради.

Зважаючи на вищевикладене, правових підстав для приватизації житлових приміщень у гуртожитку по вул. Шевченка, 12-а в місті Бровари Київської області не має.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О. В.

 

 

Міський голова                                                                                                                          Ігор САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 04.06.2020 року

№ 1889-76-07

Коментарі