Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я


від 14.04.2020 № 307

м. Бровари

 

Про надання дозволу на переведення

нежитлових приміщень в житлові

та їх реконструкцію

 

Відповідно до Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в м. Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 18.02.2010 № 1422-79-05, керуючись пунктом «б» ст.30, частиною 1 ст.52, ст.59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності (протокол від 09.04.2020 № 2) виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Альянс Новобуд» на переведення нежитлових приміщень №54,55,56,57,58 розміщених на 25-му поверсі житлового будинку по вул. Соборній, 18 в житловий фонд та проведення їх реконструкції під квартири.

2. Юридичній особі, зазначеній у п. 1 цього рішення, розробити та погодити проектну документацію, враховуючи умови, зазначені в протоколі міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності від 09.04.2020 № 2.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Міський голова                                                                                                                                   І. САПОЖКО

Коментарі