Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 05.05.2020 № 337

м. Бровари

 

Про організацію та проведення конкурсу

з визначення робочого органу для організації

забезпечення і підготовки матеріалів для проведення

засідань конкурсного комітету з підготовки та

проведення конкурсів з перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах загального

користування в м. Бровари

 

Відповідно до статтей 7 та 44 Закону України „Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, керуючись статтею 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет  Броварської  міської ради Київської області

  

В И Р І Ш И В :

1. Утворити комітет з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари (далі - комітет з визначення робочого органу) у складі, згідно з додатком 1.

2. Затвердити положення про комітет з визначення робочого органу, згідно з додатком 2.

3. Затвердити умови конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари (далі – умови), згідно з додатком 3.

4. Затвердити форму заяви для участі у конкурсі з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в  м. Бровари (далі – заява на участь у конкурсі), згідно з додатком 4

5. Провести 09.06.2020 року конкурс з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари (далі - конкурс).

6. Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області забезпечити розміщення оголошення про проведення конкурсу та його умови на офіційному веб порталі Броварської міської ради Київської області не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу.

7. Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області здійснювати прийом  документів від претендентів на здійснення функцій робочого органу до 10-00 години 08.06.2020 року.

8. Комітету з визначення робочого органу передати результати конкурсу на затвердження виконавчому комітету Броварської міської ради.

9. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 30.01.2018 року №78 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари».

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Резніка О. В.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І. САПОЖКО

Коментарі