Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

У зв’язку з необхідністю першочергового захисту медичного персоналу та пацієнтів лікарні від несанкціонованого контакту з можливими носіями інфекції COVID-19, спільно медиками та владою розроблений план, який допоможе розвести пацієнтів так, аби вони не контактували між собою. Окремим «коридором» будуть користуватися також медичні працівники. Детально про схему розмежування вчора на своїй сторінці інформував міський голова Ігор Сапожко.


Сьогодні було проведено робочу нараду на території лікарні за участі керівників ББКЛ, центру «Нодус», керівник якого Олександр Кулик і є розробником даної схеми, КП «Бровари-Благоустрій», охоронної фірми «Комкон» та представників міського відділку поліції.


Наразі організовано переобладнання території лікарні для роботи в нових запропонованих умовах. З допомогою волонтерів – ветеранів АТО – проводяться роботи по монтажу спец палаток, співробітниками «Комкону» встановлюється відео нагляд, комунальники надають допомогу в господарських питаннях – вивіз сміття з території, встановлення біо-туалетів, виготовлення обмежувальних турнікетів. Поліція спільно з «Комконом» забезпечує громадський порядок. Відділ забезпечення виконкому займається питаннями «наповнення» пропускних пунктів усім необхідним.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

Прикріплені файли

Коментарі