Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

26 березня директор підприємства «Київгума» Андрій Острогруд передав міському голові Ігорю Сапожку для інфекційного відділення лікарні 30 захисних медичних комплектів, 100 пар хірургічних гумових рукавичок та 240 пар універсальних побутових рукавичок.


Медичні комплекти багаторазового використання, виготовлені з високоякісної тканини, підлягають дезінфекції. В склад комплекту входять захисний халат, високі бахіли, захисний шолом. Такі комплекти «Київгума» розпочала виготовляти ще влітку для потреб військових медиків після попереднього доопрацювання продукту з військовим клінічним госпіталем. Наразі ж ці комплекти як ніколи доречні у боротьбі з корона вірусом.


«Київгума» - єдине в Україні підприємство з замкнутим циклом виробництва латексних рукавичок, тому дана продукція теж має надзвичайний попит на сьогодні. Надзвичайно міцні, з подовженими крагами, вони стануть у пригоді лікарям та медперсоналу.


Андрій Острогруд запевняє – протягом тижня 500 захисних комплектів буде виготовлено та доставлено до Броварської лікарні, адже наразі немає нічого важливішого, ніж захист наших медиків.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

Прикріплені файли

Коментарі