Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

У зв'язку із запровадженням карантину в Україні, Київобленерго радить своїм клієнтам, замісить візитів до центрів обслуговування, віддавати перевагу дистанційними сервісами. Вони більш зручні, економлять час та не потребують особистої присутності у офісах компанії.
У період карантину Центри обслуговування клієнтів Київобленерго працюватимуть у звичайному режимі. Проте аби запобігти масовим скупченням людей, у компанії рекомендують вирішувати питання з розподілу електроенергії та передавати покази дистанційно за пару хвилин без черг та зайвих поїздок.

Покази лічильника можна передати:

- скориставшись особистою сторінкою для побутових і юридичних споживачів на сайті

- через Viber чи Telegram

- відправивши SMS на номер (067)2397238

- електронною поштою [email protected]

- в автоматичному режимі у кол-центрі за тел. (044) 459-07-40 або (067) 495-70-40, виберіть цифру 1 в головному меню, далі «4» - «Прийом пропозицій» та «1» - «Залишити усне повідомлення». Залишаючи повідомлення вкажіть номер особового рахунку і поточні показання лічильника. Інформація, як це зробити, в також на сайті та нашій сторінці в мережі Фейсбук.

Клієнти Київобленерго також можуть в режимі ондайн замовити послугу перевірки, параметризації чи ремонту лічильників і при цьому обрати день візиту енергетика. Послуга вже доступна для перших б-ти районів: Києво-Святошинського, Ірпінського, Вишгородського, Бородянського, Мзкарівського та Іванківського.

Сервіс подачі заявок для приєднань до електромереж Київобленерго також працює онлайн. Скористатися послугою можуть усі клієнти Київської області, а автоматично визначити тип приєднання та отримати відповідь в режимі онлайн можуть клієнти Києво-Святошинського, Ірпінського, Бориспільського та Вишгородського районних підрозділів.

Консультації можна отримати звернувшись до фахівців кол-центру (044} 459-07-40; (067) 495-70-40 або надіслати електронного листа на адресу: [email protected]

Інформацію щодо планових та аварійних вимкнень можна переглянути на сайті у розділі «Планові відключення »та «Аварійні відключення».

Коментарі