Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 16.03.2020 року  № 63-ОД

м. Бровари

 

Про скликання сімдесят другої 

позачергової  сесії Броварської міської

ради Київської області VІІ скликання та

внесення змін до розпорядження

від 20.02.2020 р. № 48 –ОД (зі змінами)

 

З метою вжиття необхідних заходів по запобіганню епідемії коронавірусної інфекції в місті Бровари та недопущення поширення Covid – 19, керуючись ст.10 Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до статті 13 Регламенту Броварської міської ради Київської області VII скликання, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

РОЗПОРЯДЖУЮ:

1. Скликати сімдесят другу позачергову сесію Броварської міської ради Київської області VІІ скликання 17 березня 2020 року о 14.00 год. в приміщенні зали засідання Броварського міськвиконкому.

2. Винести наступний перелік питань, що передбачається для розгляду на засіданні позачергової сесії Броварської міської ради:

2.1. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 19.12.2019 року №1174-67-07 «Про міський бюджет м.Бровари на 2020 рік» та додатків 2,3,5,7.

2.2. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.

2.3. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 19 грудня 2019 року № 1748-67-07.

2.4. Про припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок у власність та у користування, надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, припинення дії договору оренди земельної ділянки.

2.5. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження терміну укладення договорів оренди земельних ділянок, відмову у поновленні договору оренди земельної ділянки.

2.6. Про затвердження документації із землеустрою щодо надання в оренду та передачу земельних ділянок у власність громадянам, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, внесення змін до рішення Броварської міської ради.

2.7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам.

2.8. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів учасникам бойових дій.

2.9. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою, у відведенні земельних ділянок та у наданні земельної ділянки.

3. Внести зміни до розпорядження від 20.02.2020 р. № 48 –ОД «Про скликання сімдесят другої чергової сесії Броварської міської ради Київської області VІІ скликання» (зі змінами), а саме замість слів «сімдесят другої чергової сесії» читати «сімдесят третьої чергової сесії».

4. Засідання сімдесят третьої чергової сесії Броварської міської ради Київської області перенести на іншу дату яку буде визначено додатковим розпорядженням.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                                                                 І. САПОЖКО

Коментарі