Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари  двох напірних колекторів каналізаційних мережта технічного переоснащення КНС-13, що перебувають у власності та на балансі  ТОВ «Просперітатіс»

 

Розглянувши лист ТОВ «Просперітатіс» від 05.11.2019 № 0511-19, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари двох напірних колекторів каналізаційних мереж діаметром 300мм від вул. Ярослава Мудрого, 90 до вул. Грушевського Михайла, 7 та технічного переоснащення КНС-13, що перебувають у власності та на балансі ТОВ «Просперітатіс».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                                  І. САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 13 лютого 2020 року

№ 1791-70-07

Коментарі