Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Броварська міська рада Київської області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад:

- начальника відділу охорони здоров’я (кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років);

- заступника начальника відділу охорони здоров’я (кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці, умов проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад надається відділом персоналу Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету. Термін прийняття документів здійснюється до 14.02.2020, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 201, тел. для довідок: (04594) 5-32-48.

Перелік питань на перевірку знань претендентів на зайняття вакантних посад у виконавчих органах Броварської міської ради Київської області з Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції»

Перелік питань  наперевірку знань претендентів на зайняття вакантних посад начальника, заступника начальникавідділу охорони здоров’я Броварської міської ради Київської області з урахуванням специфіки функціональних повноважень

 

 

Коментарі