Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Об’єкт № 01/01.20 Петлюри Симона, 23-б

 

 1. Балансоутримувач: комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора - 3»;         
 2. Характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення у житловому будинку;
 3. Місце знаходження об’єкта оренди: м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 23-б;
 4. Загальна площа, (кв.м): 13,0;
 5. Цільове використання: розміщення складу, крім товарів підакцизної групи та побутової хімії;
 6. Термін оренди: 2 роки 11 місяців;
 7. Орендна ставка за використання майна територіальної громади м. Бровари, у відсотках до вартості майна, визначеної експертним шляхом: розміщення складу 18%;
 8. Ринкова вартість об’єкта оренди (без ПДВ): станом на 31.12.2019 року: 121 100,00 грн.;
 9. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць грудень 2019 року, з урахуванням індекса інфляції (без ПДВ): становить 1816,50 грн. (одна тисяча вісімсот шістнадцять гривень 50 копійок, ПДВ та індекси інфляції нараховується згідно з чинним законодавством.

 

           Умови конкурсу:

 

 • найбільший запропонований розмір місячної орендної плати;
 • використання об’єкта за цільовим призначенням - розміщення складу, крім товарів підакцизної групи та побутової хімії;
 • здійснення поточного ремонту;
 • компенсація переможцем конкурсу витрат іншого суб’єкта на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди;
 • учасники конкурсу, обов’язково, мають ознайомитись з діючим Положенням про порядок передачі в оренду майна територіальної громади м. Бровари (сайт Броварської міської ради Київської області/ відділ орендних відносин та приватизації управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області).

  

Бажаючі взяти участь в конкурсі подають заяву, на ім’я голови конкурсної комісії, секретарю комісії (відділ орендних відносин та приватизації управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області (бульв. Незалежності, 2, м. Бровари). Кінцевий термін прийняття пропозицій – 05.02.2020р.

 

До заяви додаються конкурсні пропозиції (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) у запечатаних конвертах з написом: «На конкурс». Конверт має бути підписаний учасником конкурсу та скріплений печаткою (за наявністю).

 

Конверти з конкурсними пропозиціями щодо орендної плати учасники Конкурсу в порядку черговості, визначеної згідно з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної Комісії після реєстрації учасників конкурсу за 10 хвилин до початку проведення Конкурсу.   

 

Дата, час і місце проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться 06.02.2020 р. в 11.00 год., за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, (мала зала - каб. 204).

Коментарі