Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

12 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін та доповнень до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил та їх сім'ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік

 

З метою більш ефективного вирішення проблем соціального захисту учасників антитерористичної операції / операції Об'єднаних сил та їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та бійців добровольців АТО м. Бровари, цільового використання коштів міського бюджету, керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та комісії з гуманітарних питань, Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Замінити Підпункт 1.5 Пункту 1 Розділу VI, виклавши його в наступній редакції:

 «Організація подачі документів учасників антитерористичної операції/операції Об`єднаних сил та демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції до Київської обласної державної адміністрації для отримання одноразової адресної матеріальної допомоги.

Управління соціального захисту   населення Броварської міської ради Київської області»

2. Доповнити міську Програму з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил та їх сім'ям та постраждалим учасникам Революції Гідності на 2020 рік, виклавши її в наступній редакції:

- «Міська Програма з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил, їх сім'ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                              І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від ____________

№ _____________

 

 

 

Пояснювальна записка до  проекту рішення Броварської міської ради

"Про внесення змін до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил, їх сім'ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік"

 

З метою більш ефективного вирішення проблем соціального захисту учасників антитерористичної операції / операції Об'єднаних сил, їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та бійців добровольців АТО м. Бровари та цільового використання коштів міського бюджету, пропонується внести зміни в програму наступними пунктами:

1. на виконання Підпункту 1.5 Пункту 1 Розділу VI «Організація подачі документів учасників антитерористичної операції/операції Об`єднаних сил та демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції до Київської обласної державної адміністрації для отримання одноразової адресної матеріальної допомоги.

Служба у справах дітей ї Броварської міської ради Київської області»

- замінити на «Організація подачі документів учасників антитерористичної операції/операції Об`єднаних сил та демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції до Київської обласної державної адміністрації для отримання одноразової адресної матеріальної допомоги.

Управління соціального захисту   населення Броварської міської ради Київської області»

 

2. додати до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил, їх сім'ям та постраждалим учасникам Революції Гідності на 2020 рік»  доповнивши її наступним змістом: «та бійцям добровольцям АТО

- «Міська Програма з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції / операції Об'єднаних сил та їх сім'ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2020 рік».

 

 

Радник міського голови                                                                                                              В.В. Корнет

Коментарі