Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

7 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари двох напірних колекторів каналізаційних мережта технічного переоснащення КНС-13, що перебувають у власності та на балансі  ТОВ «Просперітатіс»

 

Розглянувши лист ТОВ «Просперітатіс» від 05.11.2019 № 0511-19, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари двох напірних колекторів каналізаційних мереж діаметром 300мм від вул. Ярослава Мудрого, 90 до вул. Грушевського Михайла, 7 та технічного переоснащення КНС-13, що перебувають у власності та на балансі ТОВ «Просперітатіс».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                               І.В. Сапожко

 

 

м.Бровари

___________

___________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради Київської області

"Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Бровари  двох напірних колекторів каналізаційних мереж та технічного переоснащення КНС-13, що перебувають у власності та на балансі  ТОВ «Просперітатіс»", для розгляду на сесії Броварської міської ради Київської області у лютому 2020 року

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради листом від від 05.11.2019 № 0511-19, звернулося ТОВ «Просперітатіс» про безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари двох напірних колекторів каналізаційних мереж діаметром 300мм від вул.Ярослава Мудрого, 90 до вул. Грушевського Михайла, 7 та технічного переоснащення КНС-13, що перебувають у власності та на балансі товариства.

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради,  подається проект рішення Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Бровари  двох напірних колекторів каналізаційних мереж та технічного переоснащення КНС-13, що перебувають у власності та на балансі  ТОВ «Просперітатіс»

 

 

Начальник управління                                                                                                              В.М. Маковський

Коментарі