Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

1  проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари гуртожитку по бульвару Незалежності, 3-Б

 

На підставі рішення Господарського суду від 07.02.2019 у справі №911/2625/17, постанови Північного апеляційного господарського суду від 19.12.2019 у справі № 911/2625/17, розглянувши лист ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» від 09.01.2020 № 01/22, керуючисьЗаконом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м.Бровари гуртожиток по бульвару Незалежності, 3-Б, що перебуває у власності та на балансі ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк».

2. Комісії по передачі вказаного гуртожитку здійснити передачу та оформити акт приймання-передачі, у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити ПАТ «Броварський завод пластмас» передати з балансу (з відповідною технічною документацією), а комунальному підприємству Броварської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора-1» прийняти на баланс та обслуговування гуртожиток по бульвару Незалежності,3-Б та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                              І.В. Сапожко

 

 

м.Бровари

___________

____________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради Київської області 

«Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари гуртожитку по бульвару Незалежності, 3-Б»

 

На підставі рішення Господарського суду від 07.02.2019 у справі №911/2625/17, постанови Північного апеляційного господарського суду від 19.12.2019 у справі № 911/2625/17, розглянувши лист ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» від 09.01.2020 № 01/22 пропонується  прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м.Бровари гуртожиток по бульвару Незалежності, 3-Б, що перебуває у власності та на балансі ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк».

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради, подається проект рішення «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари гуртожитку по бульвару Незалежності, 3-Б».

 

 

Начальник управління                                                                                                              В.М. Маковський

Коментарі