Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27.12.2019 № 1369

м. Бровари

 

Про виконання договору про пайову

участь в розвитку інженерно-транспортної 

та соціальної інфраструктури міста Бровари

 

На виконання договірних зобов’язань щодо пайової участі та акумулювання коштів, що мають цільове спрямування на покращення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, відповідно до п. 3.15. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 року № 924-40-07, розглянувши подання юридичного управління Броварської міської ради Київської області від 23.12.2019 року № 04-13/613, керуючись ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п. «а» п.п. 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ: 

1. Вважати виконаним наступний договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари:

1.1. Договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від 17.12.2019 року № 01-06/63, укладений з громадянкою України Гончар Любов Іванівною, щодо будівництва індивідуального житлового будинку по вул. Київській, 22 в м. Бровари Київської області.

2. Договір та підтверджуючі документи передати на зберігання до відділу організаційного забезпечення Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                               І.В. Сапожко

Коментарі