Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 27.12.9 № 229-ОД

м. Бровари

 

Про затвердження Інструкції з

організації роботи щодо розгляду

звернень громадян у виконавчому

комітеті Броварської міської ради

Київської області

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного  права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» та з метою поліпшення роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області:

 

1. Затвердити Інструкцію з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 01.08.2005 року № 125 «Про затвердження Інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Броварського міськвиконкому»

3. Відділу документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» зробити розсилку документа виконавчим органам Броварської міської ради.

4. Контроль за виконанням покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Кузнєцова К.В.

  

 

Міський голова                                                                                                                                 І.В. Сапожко

Коментарі