Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

Додатковий проект 7

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін в додаток 2 до рішення

Броварської міської ради Київської області

від 11.04.2019 № 1335-54-07

 

З метою раціонального використання майна, що є спільною сумісною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району Київської області та територіальної громади міста Бровари Київської області, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 1 п. а ст. 29, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток 2 до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1335-54-07 «Про надання дозволу (погодження) на укладення договорів та на передачу в оренду (суборенду) майна комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області» затвердивши договір оренди комунального майна з додатками в новій редакції, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський  голова                                                                                                                                 І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від _________

№   _________ 

 

 

Пояснювальна записка до проєкту рішення Броварської міської ради Київської області

Про внесення змін в додаток 2 до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1335-54-07

 

Управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області подає на розгляд Броварської міської ради Київської області проєкт рішення «Про внесення змін в додаток 2 до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1335-54-07».

Даним рішенням пропонується внести зміни в додаток 2 рішення Броварської міської ради  № 1335-54-07 від 11.04.2019 року «Про надання дозволу (погодження) на укладення договорів та на передачу в оренду (суборенду) майна комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської  міської ради Київської області».

 Рішенням Броварської міської ради  № 1335-54-07 від 11.04.2019 року надано дозвіл КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» на укладення договору оренди індивідуально визначеного майна з комунальним некомерційним підприємством Броварської міської ради Київської області «Броварська стоматологічна поліклініка», затверджено текст договору оренди та перелік індивідуально визначеного майна, що передається в оренду (додаток 2).

Комісією з приймання-передачі в оренду (суборенду) майна комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області (далі – Комісія) 17 жовтня 2019 року була здійснена перевірка всіх приладів та обладнання, які передаються в оренду та погоджено розбіжності щодо переліку майна,  що визначено в Протоколі 1 засідання комісії.

За результатами роботи комісії директорами КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» звернулись з проханням внести зміни до договору оренди та переліку майна, що передається в оренду. 

 

 

Начальник управління                                                                                                              В.М. Маковський 

Коментарі