Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17.12.2019 № 1311

м. Бровари

 

Про схвалення міської Програми

підтримки молодих сімей та розвитку

молоді «Молодь Броварів» на 2020 рік

                    

Відповідно до подання начальника відділу сім’ї та молоді від 11.12.2019 р.  № 15-11/262, на виконання Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», з метою створення у місті системи правових та соціально-економічних умов для соціалізації та самореалізації молодих сімей та молоді в різних галузях громадського життя, забезпечення всебічної підтримки та розвитку інтелектуального, фізичного творчого потенціалу молодіжної громадськості міста, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ: 

1. Схвалити проект міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2020 рік  (далі – Програма), що додається.

2. Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області подати Програму на затвердження Броварською міською радою Київської області.

3. Управлінням, відділам, службам Броварської міської ради Київської області, виконавцям Програми, забезпечити виконання заходів Програми та передбачити кошти на виконання заходів Програми. Про хід виконання Програми інформувати відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області здійснювати координацію заходів щодо виконання Програми та інформувати Броварську міську раду Київської області про хід її виконання за попередній рік.

5. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області, під час формування показників місцевого бюджету на відповідний рік, передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу бюджету міста.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 22.01.2019 року №87 «Про схвалення міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів на 2019 рік».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І.В. Сапожко

Коментарі