Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Звертаємо увагу, що з 01.10.2019 року пільги на житлово-комунальні послуги надаються у грошовій формі.

З жовтня місяця суми пільг розраховує управління соціального захисту населення.

Паралельно функціонують дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Безготівкова форма - розраховані управлінням суми пільг перераховуються АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика. Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ «Ощадбанк». За наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі.

Готівкова форма - пільговикам, які до 15 жовтня подали заяву до управління соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі на зазначений у заяві розрахунковий рахунок або відділення пошти. У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.

Платежі за надані житлово-комунальні послуги нараховуються у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 18, каб. 203, тел. (04594) 5-69-30.

Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Коментарі