Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

34 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про затвердження переліку проектів -

переможців відповідно до рішення

Броварської міської ради від 22.12.2016

№ 455-23-07 «Про затвердження міської програми

«Громадський бюджет в місті Бровари

на 2017-2020 роки»

 

Керуючись статтями 25, 59, ч. 1 ст. 75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» на 2019 рік, розглянувши подання відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків, враховуючи протокол Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м. Бровари від 03 жовтня 2019 року,  враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку,  Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік проектів-переможців III етапу міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» на 2019 рік (додається).

2. Головним  розпорядникам бюджетних коштів:

2.1. протягом 5-ти робочих днів з дати прийняття цього рішення визначити відповідальних осіб за реалізацію кожного проекту;

2.2. провести процедури закупівель відповідно до вимог чинного законодавства та забезпечити реалізацію проектів-переможців;

2.3. щоквартально до 15 числа місяця, що наступає за звітним періодом, надавати звіти до Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м. Бровари про використання коштів  та стану реалізації проектів-переможців згідно вимог  чинного законодавства;

2.4. головним розпорядникам коштів надавати до відділу інформаційної політики та зовнішніх  зв’язків для  оприлюднення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради щоквартальні звіти щодо використання коштів та стану реалізації проектів-переможців виконавцями міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» .

2.5. Головним розпорядникам коштів  до 1 березня року, що наступає за звітним періодом, надавати до Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м. Бровари річний звіт про стан реалізації проектів-переможців програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» із результативними показниками (включаючи витрати) та фото виконаних об’єктів.

3. Голові Координаційної  ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м. Бровари приймати звіт від головних розпорядників коштів, готувати інформацію на засідання Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м. Бровари та затвердити протокол Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадського бюджету) в м. Бровари на засіданні Броварської міської ради.

4.Відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету оприлюднювати квартальні та річні звіти, надані  головними розпорядниками коштів на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області у розділі «Громадський бюджет».

5. Фінансовому управлінню Броварської міської ради забезпечити фінансування проектів-переможців в межах коштів, затверджених у бюджеті на відповідний період.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                             І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від ____________

№ ____________

 

 

Пояснювальна  записка до проекту рішення Броварської міської ради

Про затвердження переліку проектів-переможців відповідно до рішення Броварської міської ради від 22.12.2016 р. №455-2307 «Про затвердження міської програми «Громадський бюджет в м. Бровари на 2017-2020 роки

 

На виконання рішення Броварської міської ради від 22.12.2016 р. №455-23-07  «Про затвердження міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки» згідно затвердженого календарного плану,  реалізацію III етапу впровадження Міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017 – 2020 роки»  було розпочато 13.05.2019 року зі старту рекламної кампанії з метою оптимального інформування мешканців м. Бровари для залучення  максимальної  кількості жителів нашого міста до участі у Міській програмі  «Громадський бюджет в м. Бровари на 2017 – 2020 роки».

Всі етапи календарного плану було розпочато вчасно та проведено без зауважень, згідно затвердженого графіку членами Координаційної ради по впровадженню і реалізації III етапу бюджету участі (Громадський бюджет) в місті Бровари Київської області.

Всього надійшло 13 проектів-пропозицій.  Після проведення  їх аналізу, розгляду експертних оцінок, що надійшли від виконавчих органів Броварської міської ради на засіданні Координаційної ради було прийнято колегіальне рішення допустити  5 великих та 4 малих проектів-пропозицій до процедури голосування.

Процедура голосування здійснювалась  через офіційний веб-портал Броварської міської ради Київської області  в електронний спосіб через систему BankID та  шляхом заповнення друкованої версії анкети у Центрі обслуговування «Прозорий офіс»  Броварської міської ради Київської області. Кожен громадянин міста міг віддати один голос   за великий  (загальноміський) проект ( кошторис проекту до 1 млн. грн.) та один – за  малий  (локальний) проект  (кошторис проекту до 500 тис. грн.).

По завершенні процедури голосування під час проведення підсумкового засідання  Координаційної ради відбувся підрахунок голосів та визначені переможці III етапу бюджету участі (Громадський бюджет). Оголошення переможців відбулось  9 жовтня шляхом оприлюднення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради. 

 

Голова Координаційної ради                                                                                                       І.М. Куліш

по впровадженню і реалізації III етапу

 бюджету участі (Громадський бюджет)

 в місті Бровари Київської області

Коментарі