Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  13.09.2019 №  165 - ОД

м. Бровари

 

Про проведення інвентаризації

майна, що знаходиться

у комунальній власності

територіальної громади м. Бровари

                                                       

З метою впорядкування обліку майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Бровари, відповідно до статті 10  Закону України від 16.07.1999 № 996- XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Положенняпро інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Комунальним підприємствам, організаціям та установам Броварської міської ради  Київської області провести інвентаризацію майна станом на 01.10.2019 року у відповідності до чинного законодавства.

2. Керівникам комунальних підприємств, організацій та установ Броварської міської ради Київської області в термін до 01.10.2019 року надати управлінню з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області накази про проведення інвентаризації.

3. Надати управлінню з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області інвентаризаційні описи основних засобів та протоколи засідань інвентаризаційних комісій:

3.1. Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» в термін до 01.12.2019 року.

3.2. Іншим комунальним підприємствам, організаціям та установам Броварської міської ради в термін до 01.11.2019 року.

4. Начальнику управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області узагальнити результати інвентаризації після подання інвентаризаційних описів в строк до 01.01.2020 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                                           О.В. Резнік

Версії документу

Коментарі