Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 13.09.2019 № 164 – ОД

м. Бровари

 

Про проведення осіннього

огляду приміщень, будівель і споруд комунальної власності

територіальної громади м. Бровари

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення контролю за технічним станом приміщень, будівель та споруд, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Бровари, відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених  наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 № 76, Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 № 572:

1. Комунальним підприємствам, установам та організаціям:

1.1. провести огляди приміщень, будівель і споруд комунальної власності територіальної громади м. Бровари в термін до 21.10.2019.

1.2. за результатами оглядів скласти акти та надати їх разом з висновками та рекомендаціями по усуненню виявлених недоліків до управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області в термін до 01.11.2019.

2. Управлінню з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області узагальнити результати технічного огляду та надати їх міському голові в термін до 15.11.2019.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                                              О.В. Резнік

Версії документу

Коментарі