Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

З 10 червня 2018 року запроваджена послуга з управління багатоквартирним  будинком. Зміни відбуваються в рамках реформи житлово-комунального господарства. Насамперед це стосується тих мешканців багатоквартирних будинків, де не створено ОСББ.

Згідно із Законом України « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» №417-VIII мешканці багатоквартирних будинків мають право вільно обирати форми та спосіб управління своїм будинком. Співвласники багатоквартирного будинку самостійно можуть визначати обсяг робіт та розмір витрат на управління будинком та прибудинкової території. Це може бути управитель багатоквартирного будинку - фізична особа  - підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка за договором із співвласниками забезпечує  належне утримання  та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб, ОСББ  або ж самоуправління.

Ціна на послугу  з управління є договірною ( за домовленістю сторін), або за результатами конкурсу. Якщо співвласники будинку не визначаться  самостійно з формою управління, Виконавчий комітет Броварської міської ради на конкурсній основі призначить управителя.

Наразі управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури  та транспорту продовжує роз’яснювальну роботу серед мешканців житлових будинків з питань необхідності визначення форми управління будинком та узагальненням переліку будинків , які не визначилися з формою управління та не створили ОСББ.

Тож у Вас ще є час самостійно визначатись з формою управління своїм будинком.

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ.

СТАНЬТЕ ГОСПОДАРЯМИ СВОГО БУДИНКУ.

Коментарі