Маєш право знати - Бровари
Увага! Знайдено новішу версію документу! Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

 БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 29.08.2019 року № 155-ОД

м. Бровари

 

Про скликання шістдесятої

чергової сесії Броварської міської

ради  VІІ скликання

 

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати шістдесяту чергову сесію Броварської міської ради Київської області VІІ скликання 26 вересня 2019 року о 10-й годині в приміщенні зали засідань виконавчого комітету Броварської міської ради.

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.

2. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари плаваючої аераційної установки з комплектами підсвічування.

3. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйного майна.

4. Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари.

5. Про надання дозволу на передачу комунального  майна територіальної громади м. Бровари.

6. Про зміну розміру статутного капіталу комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія».

7. Про списання заборгованості.

8. Про внесення змін до статутного фонду спеціалізованого комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броварська ритуальна служба».

9. Про внесення змін до «Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки».

10. Про внесення змін до Програми розвитку та збереження зелених зон міста Бровари Київської області  на 2019 – 2023 роки.

11. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2019 рік.

12. Про внесення змін до міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари на 2016-2020 роки.

13. Про внесення змін та доповнень до Програми  розвитку системи освіти м. Бровари на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018  № 1195-50-07.

14. Про внесення змін до міської програми «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.12.2017р. № 788-36-07.

15. Про внесення змін та доповнень до міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції/операції Об'єднаних сил та їх сім'ям, постраждалим учасникам Революції Гідності та бійцям добровольцям АТО на 2019 рік", затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018 року № 1192-50-07.

16. Про затвердження Положення про відділ культури Броварської міської ради в новій редакції.

17. Про внесення змін до Положення про Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області в новій редакції.

18. Про внесення змін до Детального плану території VI житлового району. І етап. Схема планування території  (із змінами).

19. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території, обмеженої вулицями Київською, Короленка, Лагунової Марії та Гагаріна.

20. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території, обмеженої вулицями Металургів, Київською, Лісовою, Січових Стрільців та місцевим проїздом.

21. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території, обмеженої вулицями Металургів, Бандери Степана, Петлюри Симона та бульваром Незалежності.

22. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди земельних ділянок, внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області.

23. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження терміну укладення договору оренди земельної ділянки.

24. Про продовження дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів.

25. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність, зміну цільового призначення земельної ділянки, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам.

27. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів учасникам бойових дій.

28. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою, у відведенні земельної ділянки та у наданні земельних ділянок.

29. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність.

30. Про затвердження договорів, що посвідчують право користування та право власності на земельні ділянки.

31. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг Центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради Київської області".

32. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м.Бровари на 2019-2021 роки.

33. Про затвердження Програми інвестиційного розвитку міста Бровари на період 2019-2023 роки.

34. Про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради Київської області від 28.02.2019 № 1317-53-07 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари на 2019 рік».

35. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 20.12.2018 року № 1225-52-07 «Про міський бюджет міста Бровари на 2019 рік».

 

Різне.

1. Про заслуховування довідки про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари за І півріччя 2019 року.

2. Про заслуховування інформації про результати діяльності Броварської місцевої прокуратури за 6 місяців 2019 року на території міста Бровари.

 

 

Міський голова                                                                                                                                   І.В. Сапожко

Версії документу

Коментарі