Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

37 проект

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність приватному підприємству виробничо-творча фірма «Стиль» площею 0,3808га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування виробничих та складських приміщень) по вул. Металургів,26-а.

 

2.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність громадянину Сторожуку Василю Миколайовичу площею 0,0630га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (обслуговування нежитлового приміщення) по вул. Зазимський шлях, 2.

 

3.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Дущенку Олександру Петровичу площею 0,0322га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (незавершене будівництво, кафе) по вул. Короленка, 60/1.

 

4.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Костомасі Євгену Львовичу  площею 0,2618га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (автомийка та кафе-бістро) по вул. Київській,333-в.

 

5.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Вінсо-Тіссен» площею 0,2807га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (майновий комплекс) по бульв. Незалежності в районі Промвузла.

 

6. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність проектно-виробничому, ремонтно-будівельному кооперативу «Модус» площею 0,3090га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств по вул. Гельсінської групи, 14-в.

 

7. Відділу земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області забезпечити укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельних ділянок та договорів на виконання експертно-оціночних послуг.

 

8. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради Київської області при укладенні договорів.

 

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                                    І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від____________________2019року

№____________________

 

Пояснювальна записка 

до проекту рішення Броварської міської ради Київської області «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність»

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради Київської області.

 

Проект рішення підготовлений відповідно до ст.127,128 Земельного кодексу України, п.34 ст. 26, п.п.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання юридичних та фізичних осіб.

 

Юридичні та фізичні особи особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок, подали до Броварської міської ради Київської області клопотання, до якого додані документи передбачені ст.128 ЗКУ, а саме: документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою, документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на земельній ділянці, копію установчих документів.

 

Надана згода на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

 

 

Начальник відділу

земельних ресурсів                                                                                                                          Л.М. Гудименко

Коментарі