Маєш право знати - Бровари
Увага! Знайдено новішу версію документу! Переглянути інші версії »

Текст документу

У І півріччі 2019 року центром обслуговування «Прозорий офіс» (ЦНАП) було надано  -  34 475 послуг.

Найбільш запитувані  адміністративні послуги у населення є  послуги з реєстрації місця проживання, послуги Державного земельного кадастру, послуги архітектури та містобудування, реєстрація бізнесу та майна.

 На 1000 мешканців м. Бровари надано 239послуг.

Кількість осіб, які скористались консультативними послугами ЦНАП виконавчого комітету Броварської міської ради 20 274, що становить на 1000 мешканців -193.

Центр обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради надає 150 адміністративних послуг, що відносяться до повноважень земельного відділу, управління архітектури та містобудування, управління  з питань комунальної власності та житла, управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, служби у справах дітей, відділу сім'ї та молоді,  спецвідділу контролю за станом  благоустрою, відділу державного архітектурно-будівельного контролю, відділу з питань екології та природокористування,відділуреєстраційних дій, відділу реєстрації місця проживання фізичних  осіб,  відділу Держгеокадастру у м. Броварах та Броварського районі, управління Держпродспоживслужби в Броварському районі,  Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області, Управління патрульної поліції у Київській області, Державне агентство водних ресурсів України.

 Приміщення Центру облаштовано відповідно до потреб суб’єктів звернення: у секторі прийому та інформування знаходиться електронна черга, здійснюється   запис через IBOX (видача талонів) до адміністратора та реєстратора, інформування, консультування громадян. Здійснюється попередній запис он-лайн через веб-портал Броварської міської ради в розділі адміністративні послуги (до реєстратора бізнесу та майна,  адміністратора).

Прийом ведуть - 2 реєстратора бізнесу та нерухомого майна, 5 -  адміністраторів, 1- спеціаліст звернення громадян, 1 - спеціаліст діловодства та документообігу, 3 -  адміністратора реєстрації місця проживання фізичних осіб (віддалені робочі місця бульв. Незалежності, 3).

Версії документу

Коментарі