Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйного майна

 

З метою забезпечення надійного водопостачання технічною водою населення міста Бровари у разі виникнення технологічних перебоїв  та при аварійних ситуаціях на мережах централізованого водопостачання та розглянувши листи комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-1» від 07.05.2019 № 149, дочірнього підприємства «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» від 07.05.2019 № 53, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  «Хімік» від 11.05.2019 № 1, у відповідності до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1332-54-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м. Бровари», керуючись статтями 336,347 Цивільного кодексу України та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою,Броварська міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м.Бровари безхазяйні пробивні колодязі, що знаходяться на прибудинкових територіях житлових будинків, згідно з додатком.

2. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс об’єкти, вказані у пункті 1 цього рішення, згідно з Програмоюприйняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м. Бровари, затвердженою рішенням Броварської міської ради від 11.04.2019 № 1332-54-07 та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку підприємства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                               І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від 20 червня 2019 року

№ 1453-57-07

Коментарі