Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

  1. Організація та проведення загальноміського заходу «Велодень-2019».

  2. Організація вітання молодих сімей з новонародженими дітьми у пологовому будинку з врученням подарунків та листівок. Проінформовано щодо оформлення соціальних виплат на новонароджених та поздоровлено 12 породіль, видано подарунків батькам для новонароджених дітей – 10 (5 подарункових наборів та 5 вишиванок).

  3. Відділом сім’ї та молоді Броварської міської ради було видано 5 посвідчень батьків багатодітної сім’ї, продовжено термін дії – 1 посвідчення батьків багатодітної сім’ї; прийнято заяв щодо оформлення посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї – 8, видано довідок щодо перебування родин в реєстрі багатодітних сімей м. Бровари відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області – 2.

  4. Відповідно до Положення про Комісію по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», затвердженого рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 29.01.2019 № 106, було розглянуто та вивчено подані документи двох заявниць, і призначено дату засідання Комісії.

Додатково повідомляємо, що 14 червня 2019 р. планується вручення подяк та подарунків від міського голови в рамках відзначення Дня батька багатодітним татусям, батькам з інвалідністю, одиноким, в тому числі внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО (ООС), батькам обдарованих і талановитих дітей, які проживають або зареєстровані в місті Бровари Київської області.

Коментарі