Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  07.06.2019 р. № 705

м. Бровари

 

 

Про встановлення розміру пайової участі

у розвитку інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури міста

 

 

Розглянувши подання юридичного управління Броварської міської ради Київської області від 06.06.2019 року № 04-13/260, на підставі протоколу інвестиційної ради міста від 06.06.2019 року № 6, керуючись ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", п. 2.3. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 року              № 924-40-07, ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

 

1              Встановити розмір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари:

1.1.     Приватному акціонерному товариству «Броварський меблевий комбінат» – 5 % від загальної проектно-кошторисної вартості реконструкції з розширенням Броварського меблевого комбінату по вул. Онікієнка Олега (Кутузова), 61 в м. Бровари Київської області. Виробничо – складський комплекс з офісними приміщеннями та стоянкою для вантажних автомобілів (ІІІ пусковий комплекс).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О. В.

 

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                                                  О. В. Резнік

 

 

 

Коментарі