Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

На виконання вимог статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні 19.04.2019 р. в газеті "Нове життя" була опублікована, на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області – розміщена інформація про оприлюднення під час розроблення на місцевому рівні проекту містобудівної документації "Внесення змін до Детального плану території, обмеженої  вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності". Також оприлюднення проекту містобудівної документації проводилось через прилюдне експонування шляхом розміщення матеріалів в приміщенні виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області.

Механізм врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні передбачає розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до зазначеного проекту, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Під час процедури громадських слухань зауваження та пропозиції від громадськості до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області щодо внесення змін в зазначену містобудівну документацію не надходило.

Коментарі