Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

35 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до рішення Броварської міської ради

Київської області № 940-40-07 від 10.05.2018 року

«Про затвердження Положень про міські відзнаки»

 

Відповідно до подання секретаря Броварської міської ради Бабича П.І. та пропозицій керуючого справами виконавчого комітету Кузнєцова К.В., враховуючи рішення Броварської міської ради «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області» від 21.06.2018 № 983-41-07, з метою впорядкування складу комісії з визначення кандидатур на відзначення Почесною відзнакою Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів, розширення кола осіб, які можуть вносити подання на відзначення, та осіб, які можуть бути нагороджені, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій Броварської міської ради Київської області з гуманітарних питань та з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни у додаток 1 «Положення про Почесну відзнаку Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів» (далі Положення про Знаки Пошани):

1.1 Внести доповнення у пункт 2 Положення про Знаки Пошани, виклавши його у наступній редакції:

«2. Знак Пошани вручається працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатам міської ради, працівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території міста Бровари, представникам міських творчих колективів, товариств, об’єднань громадян та інших громадських формувань, громадянам України та інших держав».

1.2 Внести доповнення до абзацу 2 пункту 3 Положення про Знаки Пошани, виклавши його у наступній редакції:

«Подання про нагородження Знаком Пошани можуть подаватись міським головою, заступниками міського голови, керівниками виконавчих органів Броварської міської ради Київської області, керівниками міських творчих колективів, товариств, об’єднань та інших громадських формувань, а також підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, які розташовані на території міста Бровари.»

1.3 Внести зміни у пункт 7 Положення про Знаки Пошани, виклавши його у наступній редакції:

«7. Вручення Знаку Пошани здійснюється на урочистостях, які проводить  міський голова, в приміщені міської ради або в організації за місцем роботи чи діяльності особи (осіб), яку нагороджують.»

1.4 Внести зміни у пункт 8 Положення про Знаки Пошани, виклавши його у наступній редакції:

«Особа, яка нагороджувалась Почесними відзнаками Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів, має право бути представлена до звання «Почесний громадянин міста Бровари.»

1.5 Доповнити Положення про Знаки Пошани пунктом 9 у наступній редакції:

«9. Інформація про нагородження Знаком Пошани розміщується на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області.».

2. Внести зміни у додаток 2 «Склад комісії з визначення кандидатур на відзначення Почесною відзнакою Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів», виклавши його у новій редакції (додається).

3. Внести зміни у додаток 3 «Положення про Почесну відзнаку Броварського міського голови «За заслуги перед містом» (далі Положення про відзнаку міського голови):

3.1 Внести зміни та доповнення до п.2.1 Положення про відзнаку міського голови, виклавши його у наступній редакції:

«2.1 Клопотання про нагородження Почесною відзнакою можуть порушуватись заступниками міського голови, керівниками виконавчих органів Броварської міської ради Київської області, керівниками міських творчих колективів, товариств, об’єднань громадян та інших громадських формувань, а також підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, які розташовані на території міста Бровари.»

3.2 Доповнити п.2.2 Положення про відзнаку міського голови абзацом 2 у наступній редакції:

«Комісія може залучати до роботи спеціалістів та експертів у відповідній сфері для визначення відповідності встановленим вимогам особи, яка представляється до нагородження.»

3.3 Внести зміни у п.2.6 Положення про відзнаку міського, виклавши його у наступній редакції:

«2.6 Підготовка розпорядження та облік нагороджених Почесною відзнакою здійснюється відділом персоналу Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету.»

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Бабича П.І. та керуючого справами виконавчого комітету Кузнєцова К.В.

 

 

Міський голова                                                                                                                            І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від ____________

№  ____________

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Броварської міської ради

«Про внесення змін до рішення Броварської міської ради

Київської області № 940-40-07 від 10.05.2018 року

«Про затвердження Положень про міські відзнаки»

 

Проект рішення «Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області № 940-40-07 від 10.05.2018 року «Про затвердження Положень про міські відзнаки» підготовлений в зв’язку з надходженням пропозицій від керуючого справами виконавчого комітету Кузнєцова К.В. до Положення про Почесну відзнаку Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів, складу комісії з визначення кандидатур на відзначення Почесною відзнакою Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів та Положення про Почесну відзнаку Броварського міського голови «За заслуги перед містом». А саме, враховуючи рішення Броварської міської ради «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області» від 21.06.2018 № 983-41-07, з метою впорядкування складу комісії з визначення кандидатур на відзначення Почесною відзнакою Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів, розширення кола осіб, які можуть вносити подання на відзначення, та осіб, які можуть бути нагороджені, пропонуються наступні зміни:

Положення про Почесну відзнаку Броварської міської ради

«Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів

Поточна редакція

Редакція зі змінами та доповненнями

2. Знак Пошани вручається працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатам міської ради, працівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території міста, представникам об’єднань громадян, творчих спілок, громадянам України та інших держав

2. Знак Пошани вручається працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатам міської ради, працівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території міста Бровари, представникам міських творчих колективів, товариств, об’єднань громадян та інших громадських формувань, громадянам України та інших держав

Подання про нагородження Знаком Пошани можуть подаватись міським головою, заступниками міського голови, керівниками відділів та управлінь Броварської міської ради та її виконавчого комітету, керівниками політичних організацій, керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території міста.

Подання про нагородження Знаком Пошани можуть подаватись міським головою, заступниками міського голови, керівниками виконавчих органів Броварської міської ради Київської області, керівниками міських творчих колективів, товариств, об’єднань та інших громадських формувань, а також підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, які розташовані на території міста Бровари

7. Вручення Знаку Пошани здійснюється міським головою в урочистій обстановці у трудовому колективі, де працює відзначений, або у приміщенні Броварської міської ради.

7. Вручення Знаку Пошани здійснюється на урочистостях, які проводить міський голова, в приміщені міської ради або в організації за місцем роботи чи діяльності особи (осіб), яку нагороджують

8. Повний кавалер Почесної відзнаки Броварської міської ради “Знак Пошани” має право бути представлений до звання “Почесний громадянин міста Бровари”.

8. Особа, яка нагоджувалась Почесними відзнаками Броварської міської ради «Знак Пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів, має право бути представлена до звання «Почесний громадянин міста Бровари

Відсутній п.9

9. Інформація про нагородження Знаком Пошани розміщується на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області.

 

Положення про Почесну відзнаку Броварського міського голови

«За заслуги перед містом»

Поточна редакція

Редакція зі змінами та доповненнями

2.1 Клопотання про нагородження Почесною відзнакою можуть порушуватись керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території міста, заступниками міського голови, політичними та громадськими організаціями, трудовими колективами.

2.1 Клопотання про нагородження Почесною відзнакою можуть порушуватись заступниками міського голови, керівниками виконавчих органів Броварської міської ради Київської області, керівниками міських творчих колективів, товариств, об’єднань громадян та інших громадських формувань, а також підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, які розташовані на території міста Бровари

Відсутній абзац

Комісія може залучати до роботи спеціалістів та експертів у відповідній сфері для визначення відповідності встановленим вимогам особи, яка представляється до нагородження.

2.6 Підготовка розпорядження та облік нагороджених Почесною відзнакою здійснюється сектором кадрової роботи та нагород виконавчого комітету Броварської міської ради.

2.6 Підготовка розпорядження та облік нагороджених Почесною відзнакою здійснюється відділом персоналу Служби забезпечення діяльності Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету.

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                 П.І. Бабич

Коментарі